Přehrávání mp3

Cca treti odkaz v googlu na dotaz “fedora mp3 support”.

petrherynk napsal(a):

Jak je vidět, tak přece jen má. A to je dobře.
Jen nevím, když ho mají všichni ostatní v
základním vybavení, proč ho nemůže mít
Fedora. Ale mně to už vyhovuje, doufám mne
vezmete mezi sebe.

Cituji z oficiálních stránek: Fedora je 100% zdarma a je sestavena výhradně ze software se svobodným a otevřeným kódem.

Pokud se ti tato filosofie nelíbí, není pro tebe pravděpodobně Fedora vhodná distribuce. Například takový Linux Mint si s tím moc hlavu neláme, možná by ti vyhovoval více.

Já jsem měl Mint nainstalován již několikrát, nic proti němu nemám ale chci Gnome 3, Unity mi nevyhovuje a openSUSE a Fedora jsou distribuce, které ho jakž takž mají v podobě, která mi vyhovuje. Kahel má taky Gnome 3 ale takový syrový mezistupeň. Když VLC přehrává mp3 ve Fedoře, tak jsem s ní spokojen. Zůstanu u ní i když mne koukám chcete vystrčit. Ale já se nedám. Mám na PC tři další distra ale Fedora je fajn. Ještě bych potřeboval dořešit tisk na HP DeskJet F 380 ale to je na jiné vlákno. Hezký den.

Řeknu to takhle. Včera večer jsem si Fedoru 15 instaloval na notebook. Přidal jsem repositáře rpmfusion podle návodu na jejich stránkách pro Fedora Rawhide and what will become Fedora 15 (Alpha, Beta and snapshots) a nainstaloval podporu multimédií podle místní příručky pro Fedoru 14 (nikdy si nemůžu zapamatovat, jak se ty balíčky jmenují). A hle, vše funguje jak má. Neřešil jsem jediný problém, vše proběhlo korektně, včetně klíčů, o které jsem se nijak nestaral.

Jinak ta má předchozí odpověď byla jen reakce na to, proč tyto věci Fedora nemá (a nemůže mít) v sobě.

To máš štěstí ale já už také.

Nevěř tomu, že to bude o štěstí :wink:

Ale neboj, já vím, že jde o práci ale té já se nebojím.