Prechod na Fedoru

Preji pekny den,dlouho jsem mel Ubuntu,ale v posledni dobe mam silene problemy. Porad nema cas clovek sedet u pc ci ntb a resit to. Jeste Vam davaji ostani na jevo ze ste strevo kdyz toto neznate atd.Je to sice o lidech,ale na Ubuntu zacinam byt alergicky.Na Fedoru jsem slisel dost dobrych veci,zvlast od uzivatelu. Tak jsem zvedav. Zatim stahuji Fedoru 11.Tesim se az ji budu mit nainstalovanou. :slight_smile: .
Žirafák
Omluvte prosím češtinu,nejsem rodily Čech. www.brazil.com

Na cizince vyborna cestina, mnozi cesi se nevyjadruji ani tak srozumitelne jako ty. Jen nevim zda si s Fedorou pomuzes. Fedora je vhodna pro cloveka, kteremu jsou blizsi myslenky svobodneho software - tzn. pokud nutne k zivotu potrebujes mp3, filmy a efektni desktop, pak budes mit s Fedorou asi jeste trochu vic prace nez s Ubuntu.

Doufam, ze budes spokojen. Jenom je treba rict, ze snad vsechny distra maji sve problemy a Fedora neni vyjimka.
V kazdem pripade hodne stesti

Dekuji za pozbuzeni,jsem si vedom ze kazde distribuce ma sve mouchy.Dekuji za poklonu cestina je sice tezka ,ale rad si ji ucim :slight_smile: . Popravde rpm mi vyce vyhovuji jak v Mandrive tak Fedora.