podivna navigace Firefoxu v Gnome FC6

neustale se mi ve firefoxu stava, ze se stranka najednou pri pohybu mysi vrati v historii o nekolik stranek zpet!? je to dost otravny…nevite cim to je, resp. dela to taky nekomu?

Me to teda nedela… Nemate nainstalovane rozsireni mouse gestures? Jakou verzi FF?

tohle se mi stava v Opere a pri pouziti Touchpadu, takze, pokud to mate na notebooku tak radeji zapojit krysu…

FF 1.5.0.8
zadnou mouse gestures jsem neinstaloval
deje se to na notebooku s touchpadem (v posteli se mys pouziva dost spatne.)

Na notasovi tak se mi bezne stava kdyz se dotknu plošky a přetahnu zleva do prava nebo naopak tak se toho přehodí i historie ve Firefoxu. No clovek musi byt opatrny nemas nahodou konkretne neoc od Fujitsu-Siemens?

mam 3 roky stary Compaq Evo…koukal jsem do napovedy FF a tahle “mysi navigace” by mela fungovat jen spolecne se stiknutym SHIFTem

Problem je, ze touchpady maji ruzne “vychytavky”. Napr. na jednom HP jsem videl, ze kdyz clovek jel po pravem okraji touchpadu prstem, tak se scrollovalo (aniz bys klikl na listu okna).

Mě to dělá taky, na notebooku Asus a mám dojem, že to nikdy nedělalo (FC 3, 4, 5). Myslím, že to ovlivňuje volba “ZAxisMapping” v /etc/X11/xorg.conf.