Obrazy DVD na F8

Zdravím, chtěl bych se zeptat, k čemu jsou dobré všechny ty tři soubory na

ftp://ftp.linux.cz/pub/linux/fedora/linux/releases/8/Fedora/i386/iso/

Ten první chápu, to je nezbytné médium se systémem, ale co ten druhý 100MB a ten třetí? Taky je budu někdy při instalaci potřebovat, nebo to jsou jen nějaké dodatky, které je možné stáhnout teprve až po kompletním nainstalování systému? Dík za odpověď.

Kromě instalačního obrazu jste si stáhl také tzv. záchranné CD (velikost cca 100 MB) a kontrolní součet pro instalační obraz. Pro instalaci potřebujete pouze instalační obraz (velikost přes 3 GB). Pokud chcete Fedoru pouze vyzkoušet, doporučuji stáhnout si Fedoru Live (velikost cca 700 MB, není nutné instalovat).

Macky

Vse e popsano na http://wiki.fedora.cz/doku.php?id=fcz:stahnout#stranky_kde_lze_obrazy_stahnout

Jasně že nechci vyzkoušet, já jsem už dávno svoje NTFS disky s XPčkama hodil do jezera a koupil jeden velký SATA na fedoru, akorád jsem jí instaloval z nějákeho starého DVD, takže se mi do počítače dostala 6. Nemám tu zatím moc dat, takže obrázky hodím na flashku, přeinstaluju na nejnovější, nainstaluju balíčky, ICQ, Skype, Frozen buble a potom budu pomalu obnovovat méně důležité věci, jako je třeba Office :slight_smile: