obnovení panelů ve FF

Zdravím,
již jsem se na tento problém ptal na mozilla fórum (http://forum.mozilla.cz/viewtopic.php?f=3&t=8993&p=36172). Ještě než se budu ozývat na podpoře, chci se zeptat, zda někdo nevíte co s tím.
Ve FF mám nastaveno, aby mi otevíral panely z minula. Pokud ho vypnu a znovu zapnu, vše je korektní. Jenže v systému mám nastaveno, aby při vypnutí počítače sám vypnul všechny spuštěné programy (výchozí nastavení KDE) a při příštím startu je otevřel. Poté mi naběhne tabulka, že se nepovedlo otevřít panely z minula a já musím kliknout na obnovit, teprve poté se mi panely načtou.
Mám FF 17, F 17, KDE 4.9.3.
Děkuji.

To je normalni chovani. Pokud totiz FF ukoncis normalne, priste se otevre opet normalne. Jenze ukonceni s KDE se neprovadi “normalne”, ale tim ze se aplikace nasilne ukonci. Schvalne si zkus z terminalu ukoncit firefox prikazem “pkill firefox” a pustit znovu.

Problem tedy neni v podstate nikde. FF pracuje jak ma, jen KDE by mohlo FF ukoncovat jinak - jenze to neni tak jednoduche, protoze to by zrejme KDE muselo kazdou aplikaci zvlast zadat o ukonceni nejakym jejim zpusobem. U FF je na to nejake “remote”.

Peru se s tím již několik dní, ale stále na to nemohu přijít. Našel jsem toto: http://www-archive.mozilla.org/unix/remote.html, ale nějak z toho nejsem moudrý. Nemohl byste mě někdo trochu postrčit?
Díky.

A ono lze nejak pri vypinani KDE posilat aplikacim neco jineho nez signal TERM resp. KILL?

Jinak mozna by bylo jednodussi naucit FF rovnou otvirat session po “padu”. Tady to nekdo popisuje: http://andyhitchman.wordpress.com/2009/05/10/firefox-always-restore-your-previous-session-without-the-prompt/ ale za funkcnost nerucim.

Jinak se jedna o chybu ve FF, kterou uz zrejme hodne dlouho nikdo neresi, protoze FF by ma SIGTERM mel provest normalni ukonceni a ne crash:
http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?f=7&t=2275175