NVIDIA settings

Mám problém s tímto balíčkem a nejsem schopen pracovat v KDE environment ale pouze v gnome. Kde může být problém?

Prosim prosim… co to je za dotaz? Jakou mas verzi Fedory? Jaky je problem s timto balickem? Nejde nainstalovat? Nejde spustit? A co znamena nejsem schopen… to ja nejsem taky schopen spousty veci… Nejde predpnout DE na KDE? Nebo to KDE spadne pri startu? Nebo nemuzes najit start button? …

Ale no tak, klídek. Když při startu nastavím na KDE, systém jakoby najede ale bez spodní lišty pouze s google-chrome. Když ho zavřu, myslím google-chrome je vymalováno. Při startu je tmavá obrazovka. Systém je plně aktualizovaný. V gnome jede bez potíží, když kliknu na nvidia settings, hlásí chybu, kterou jsem i já hlásil. Zřejmě vývojáři Fedory spí a neopravují bugy nebo je opravují špatně, což si myslím že je tento případ.

Tak to vypadá na opakující se problém NVIDIa a trackeru, který jsem také hlásil. Asi Fedoru nebudu používat, nebaví mne neustálé reinstaly a opakující se problémy s nvidií.