Nic mi nejde spustit po chvilce běhu Fedory.

Tak tohle se mi už dneska stalo asi po třetí. Naštěstí mám spuštěný browser, ale jinak mi nic nejde spustit. Ukáže se mi třeba “spouštím terminál” na panelu spuštěných programů v Gnome, ale po chvilce to spadne. Zkusil jsem asi 10 různých věcí včetně konfigurace sítě a podobně. Proč se to stává, nevíte někdo o nějakém zdroji informací.

Stalo se mi to jednou v testovacich verzich a bohuzel nevim cim to je. Ma to cosi spolecneho s gnome. Muzete se prepnout do konzole a neco s tim zkusit vymyslet?

Neco podobneho je popsano tady:
http://forums.fedoraforum.org/showthread.php?t=102164

Osobne bych to videl na nejaky problem se selinuxem, mas ho zapnuty?

Příspěvek byl upraven (04-04-06 11:16)

Me se tohle docela dost stavalo v Madrake 9.1 ale vzdy sem jen preinstaloval system a slo to pak uz normalne. . . ale proc se to stava to vubec netusim . . .

Do terminálu se nedostanu. Cokoliv chci udělat, tak to chvilku jakože dělá a pak se na to vybodne.

multimotyl : tak jen reinstaluj linux, treba to pomuze . . .

Ale neee do terminalu, do konzole (alt+F1), reinstalace je zbytecne, kdyz problem pujde treba odstranit nejak mnohem jednoduseji.

jj reinstalace je zbytecna ale lepsi nez se s tim sr*t kdyz si nekdo nevi rady, a reinstalace je stejne na 5min, ptz se v podstate nic neinstaluje. . .

Mne se to takhle delalo po upgradu z FC4 na FC5, vyresil jsem to relabelem SElinuxu, tak nejak mi pripada ze SElinux dela docela problemy na Desktopu. Asi je lepsi jej vypnout, kdyz nepouzivate Fedoru na serveru

Ne, že bych tomu rozuměl, ale při instalaci FC5 jsem si všiml, že je SElinux defaultně nastaven na nejtvrdší úroveň, tak jsem ho (intuitivně) přenastavil na prostřední.
Žádné problémy nemám. :slight_smile: