NetworkManager

Nevíte někdo jestli jde nakonfigurovat NetworkManager tak aby nabíhal bez zafajfknuté bezdrátové sítě? Hledám i nastavení pomocí gconf-editor, ale nemůžu nic najít?

Diky

Ja vubec nevim jak to myslis. Me nabehne NM uplne vzdycky i kdyz neni pritomna zadna sit. Mam teda “zafajfknout” jak bezdrat tak drat, ale i bez bezdratu :slight_smile: to jede.

Nejde o to že by nenabehnul … nabehne … všecko funguje … zafajfknutá je lanka i wifina … ja nechcu aby nabíhala wifina … takze ji odfajfknu tudiž zakážu … ale chci aby to takhle ne-zafajfknuty (wifi) nabíhalo automaticky. Logický by bylo kdyby si to pamatovalo tu posledni konfiguraci ale nabehne to vždycky zafajfknutý oboje.

Migi

Ja mam takovy pocit, ze to je nastavene podle toho jak je nastaveny HW - zda vypnut nebo zapnut. Vetsina notebooku ma bude hw cudl na vypnuti wifi nebo aspon klavesovou zkratku.

Tak to řeším do teď ale cudl mě vypína aji modrej zub … tak jsem si myslel, že se někde bude ukladat truefalse toho checkboxu aby se to dalo nastavit tak jak bych potřeboval mno