nespusteni fedory 11

Ahoj, nainstaloval jsem fedoru 11 na novy NB, HP ProBook 4510s, jeste je zde system Win 7 a pri spusteni se me po nainstalovani několika programu zasekne spousteni po vypisu:

Spousteni atd: [ OK ]

a dal system nenajizdi, zamrznute to NENI, pri stisku tlacitka na vypnuti se to korektne ukonci a vypne, system lze spustit pres starsi jadro, ktere bylo pred aktualizaci. Nevim přesně co jsem nainstaloval/aktualizoval, že se tohle stalo. Každopádně už jsem system přeinstaloval po třetí:-), teď už jsem daval pozor co instaluju a co nejčastěji jsem to restartoval abych zjistil co to mohlo byt ale nepodarilo se me to odhalit. Muže mě někdo poradit? Jo ještě doplněim, že jsem zkoušel čekat dobrejch 10min, vzhledem k tomu že to evidentně není zamrznutý…

jadro který funguje je: 2.6.29…
a nefunkční 2.6.30… nějak tak:-) kdyžtak doplním verze přesně, pišu z win tak si to nepamatuju

Melo by ti jit prepnout se do konzole ctrl+alt+f2. Pokud ano pak by to mohl byt problem s grafikou. Dej sem prosim vypis logu tail -n 20 /var/log/messages a cat /var/log/Xorg.0.log. A mozna co mas za grafiku pokud teda je opravdu problem s ovladaci. Takze jeste urcite cat /etc/X11/xorg.conf.

Stalo se mi to same pri instalaci nvidia ovladacu. Jestli se pri tom aktualizoval i kernel melo by fungovat nabootovani s tim starsim, mel by byt videt v grubu.

Bude to skutecne nejspis problem s grafickou kartou, resp. jejimi ovladaci - zrejme se nespusti graficky rezim.

U mně konkrétně byl problém v tom že neexostoval modul pro nejnovější jádro. yum update to spravil.

Zdravím. Možno je to iba môj dojem,ale zdá sa mi to podobné problému, ktorý som tu riešil ja, to jest, posledný daemon, ktorý sa spustil, bol práve atd a po ňom nič. Link je tu: http://forum.fedora.cz/read.php?1,16726 U mňa bol ten problém,že to začalo hangovať na nejakom neznámom procese. Takže ak sa Ti dá spustiť terminál, rieš veci cez chkconfig alebo je tu ešte možnosť pozrieť na linuxos.sk,kde som dostal takúto radu: http://linuxos.sk/forum/17630/index.html#link_151526 Snaáď pomôže aspoň niečo.Daj potom vedieť.