Nahlášení bugu

Vážení přátelé,
chyby se občas stanou, takže se jejich nahlášování ani v budoucnu asi nevyhnu (i když moje angličtina je mizerná, což by redhaťákům v Brně vadit nemuselo):

  1. zaregistroval jsem se na bugzilla.redhat.com (asi musím čekat <ty tři dny?>, než se můj account k systému přihlásí, předpokládám ochrana proti spamu). Přihlášení se zatím nekoná ani přes reálné jméno ani přes email, heslo copy/paste; uvidíme časem

  2. pak to po mě ale chce ještě nějaké heslo do klíčenky, což mě nenapadá, co to po mě chce (snad ne heslo, jímž se hlásím do svého jiného systému, do x-ek, jiného uživatele, protože tady mám zapíchnutou flashku?)

Nicméně pokud by to někdo nahlásil prozatím za mě, pak hláška z konsole je tu (oblíbená Tuxova klouzačka z kopce) - teda pokud to stačí…:

[jin@private ~]$ etracer-wrapper
Extreme TuxRacer SVN Development – http://www.extremetuxracer.com
© 2007 The ETRacer team
© 2004-2005 The PPRacer team
© 1999-2001 Jasmin F. Patryjfpatry@sunspirestudios.com
ETRacer comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY. This is free software,
and you are welcome to redistribute it under certain conditions.
See http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html for details.

%%% etracer warning: Attempt to bind to Texture unloaded texture: `b-herring_run_icon’

Neoprávněný přístup do paměti (SIGSEGV) (core dumped [obraz paměti uložen])
[jin@private ~]$

Děkuji velmi zdvořile
Pep

Ad 1,2) nemelo by to tak dlouho trvat, v posledni dobe jsem se sice do bugzilly neregistroval, ale normalne by ti hned mel prijit potvrzovaci mail a z nej staci vzit URL, nebo na nej odpovedet. Delas to predpokladam pres webove stranky http://bugzilla.redhat.com?

K te chybe - ta muze byt zpusobena spoustou veci, vcetne ovladace grafiky. Takze k tomu aby se to dalo nejak hlasit je potreba vedet jeste celkem dost veci. Me na F19 x86_64 s opensource driverem pro radeon to normalne funguje.

On mě k nahlášení bugu systém vytrvale nutil (SELinux) :wink:
Jsme lama, byl jsem přihlášen na jiném compu, čímž jsem sám sebe blokoval.
Pokud si ale dobře vzpomínám, při instalaci jsem ovladač grafiky nijak nařešil a přiznávám, že ani nevím, co tam za grafiku mám. Zkusím pohledat na wiki, zda to nějak zjistím (jestli to dělá ten ovladač), pak uvidím(e).
Dík

Automaticke hlaseni chyb neni pres selinux ale ABRT a je divne ze to nefunguje. Asi bug :).

lspci ukaze PCI periferie, VGA by mela byt grafika.
lsmod vypise zavedene ovladace.