Kernel panic po upgradu FC16 na FC17

Zdravim,

aktualizoval jsem z FC16 na FC17 z DVD a během instalace balíčků se mi laptop vypnul (nevšiml jsem si, že adaptér nebyl v síti, takže baterka klekla :frowning: ). Spustil jsem instalaci znovu, vše proběhlo bez problémů až do rebootu, kdy se po startu objeví:
“Kernel panic - not syncing: stack protector: Kernel stack is corrupted in: c0bfd921
Pid: 1, comm: swapper/0 Not tainted 3.3.4-5.fc17.i686.PAE #1
…”

Pokud v GRUBu zkusím nabootovat Fedora Linux, with Linux 3.3.2-1.fc16.i686.PAE, tak se mi systém spustí. Sice LXDE desktop je nějak pokažený (lišta atd.), ale Gnome naběhne.
Zkusil jsem zaguglit a radu spustit v recovery yum update kernel* --enablerepo=updates-testing z http://kparal.wordpress.com/2012/05/23/fedora-17-warning-you-might-see-a-kernel-panic-on-shutdown-after-upgrade/ a nepomohla.

Ten návod od Kamila se týká něčeho jiného. Tady je problém v tom, že kernel z 17 je očividně poškozený a kernel z 16 zase nefunguje 100%, protože není 100% kompatibilní (jsou tam problémy kvůli UsrMove).
Osobně bych provedl čistou instalaci.

Pokud naběhne alespoň starší, mohlo by poškozenému balíčku pomoct: yum reinstall kernel