Jaké kdo používáte multimediální pluginy pro firefox?

A jaké s nimi máte zkušenosti?

A komu a v čem bez problému (a bez zaseknutí) jede přímo ve firefoxu http://www.ct24.cz/vysilani a idnes.tv a další …

Nějak s těmi pluginy už dlouho zápasím (už jsem v minulosti nějaké takové téma i založil). V jednom běží to, ve druhém ono, ale nějaký univerzální ne a ne najít. Přitom vlastní přehrávač většinou pořad (film, klip, zprávu) zvládne.

Zkusil jsem pluginy:

• totemu-xine,
  • mplayeru,
  • totemu,
  • xine,
  • vlc
    … seřadil jsem je podle míry jejich využitelnosti (podle mojí zkušenosti).

Máte tedy pls někdo nějakou hodnotnou zkušenost, postřeh, návod, který by tohle pořešil?

Tohle jsem řešil přes rozšíření MediaPlayerConnectivity, skrz které se mi spouští buď Xine nebo Real Player. Pracuje to krásně s jedinou výjimkou a to je živý přenos na ČT24 ve Windows Media přes Xine, ale naštěstí ČT umožňuje použít právě i Real Player, který jede bez problémů. Jinde (včetně archivních pořadů u ČT) si s Windows Media Xine poradí, problém je právě jen ten živý přenos.

Moc hezký. O existenci tohodle rozšíření jsem neměl páru. Navíc, pokud nadefinuji přehrávání totemem (s xine backendem), tak tímhle jede krásně i ta ct24. Výborné taky je, že to lze nastavit tak, aby se přehrávalo původním pluginem (pokud to tedy ehm zvládne) a pokud ne, v postranní liště si otevřu požadovaný soubor /stream/ právě přes MediaPlayerConnectivity. Btw, bylo by užitečné, kdyby se tahle alternativa dostala do příručky.

… jen za ty černé ikony a černé téma bych vraždil !! :-))