jak se vratit na gnome

potreboval bich poradit jak se vratit na gnome to kde mi nesedi jak to spravit:(

Odhlaš se, vyber jako sezení “Gnome”, přihlaš se, potvrď že chceš Gnome vždy, a je to :slight_smile:

Pokud Gnome nemáš, nainstaluj z repozitářů.

Nebo je v tom nějaký jiný problém?

no uz je to… uz bezim so live cd uz mi nenabehne nic .na nestastie nemam cd fedory-7 skusal som nahodit dreamlinux 2.2ele nedari sa. vcera som stiahol iso dvdfedory 386 ze si to z novu nahodim ale nechcelo to bootovat? to som robil na priatelkinom notebooku totiz mne neslo skoro nic :frowning: a to vsetko kvoli nejakim hlupim ikonam ktore sa dali spustit v tom kde do…l som to cele!prosim ta jak mam to iso.dvd spravne vypalit cez toho nera ?,s multisession alebo bez alebo ako ??? dik!!!

Je mi lito ale tomu jak pisete a co pisete neni VUBEC rozumet, protoze to nema hlavu ani patu, ani diaktritiku, interpunkci velka pismena… vsechno tohle se pouziva proto, abyste vyjadril to co obvykle obsahuje navic rec, protoze tu pri pri psanem projevu nemuzeme slyset. Pokud to ignorujete, neni vam rozumet.

Jestli jste stáhl správný obraz… Já jsem jednou omylem stáhl “source” a ten pochopitelně nebootoval.

Macky

Obraz CD/DVD se v Neru nevypaluje jako data, ale je tam někde zahrabaná položka vypálit obraz disku, nebo tak nějak. Takže potom výběr jestli vypálit jako multisession nebo ne odpadá.

no ano nenapalil som to cez toho nera spravne, ale cez k3b je to uplne super a bez broblemov som napalil iso!takze dakujem! ted resim problem multimedii,poradte mi prosim aky soft. pouzit na video,hudbu a hlavne radia shoutcast1 to neviem spustit v rhytmboxe. vypisuje ze nemam decoder alebo plugin co stim ??? livnu mam aj gstreamer …uz neviem tag sa maj-te

Myslím že je to popsaný v příručce. Ale zkontroloval bych jestli máš nainstalovaný všechny tyhle balíčky: gstreamer-plugins-ugly, gstreamer-plugins-bad, gstreamer-plugins-bad-extras, gstreamer-ffmpeg a pak bych to zkusil znova. Shoutcast sem nikdy nepoužíval, tak nevím.

viz.: [Fedora - SHOUTCAST]