Jak odstranit openOffice 2.3?

Zdravim. Na notesu jsem si rozepsal docela složitý dokument v OOO 2.4 windowsácká verze. NA narmálním pc, jsem chtěl pokračovat, mám tu Fedoru 8 a open office 2.3 co byly v instalaci. Dokument mi v tom nešel otevřít, writer spadnul. A to aji s dokumenty vytvořenými linuxovým writeru. Tak chci nainstalovat OOO 3.0, všechny balíčky se povedlo přihodit do systému a jenom s tím desktop integratio mám problém:

[root@localhost desktop-integration]# rpm -Uvh openoffice.org3.0-redhat*.rpm
Preparing… ########################################### [100%]
soubor /usr/share/icons/hicolor/16x16/mimetypes/gnome-mime-application-vnd.oasis.opendocument.database.png z instalace openoffice.org3.0-redhat-menus-3.0-9358 koliduje se souborem z balíčku openoffice.org-core-2.3.0-6.6.fc8
soubor /usr/share/icons/hicolor/16x16/mimetypes/gnome-mime-application-vnd.oasis.opendocument.formula.png z instalace openoffice.org3.0-redhat-menus-3.0-9358 koliduje se souborem z balíčku openoffice.org-core-2.3.0-6.6.fc8

V seznamu těch kolizí je tak milión souborů. OOO 2.3 jsem odebral pomocí yumexu a s tímhle zbytkem si nevím rady.

Co teď?
Děkuju.

Lepe by bylo vyresit to padani writeru - treba aktualizaci. Verze 2.4. a 2.3 jsou mezi sebou, rekl bych, kompatibilni. No nic. Odinstalujte prikazem

rpm -e openoffice.org-core

Já bych možná spíš zkusil

yum remove openoffice.org-core

PS: Jinak verze 2.4 je už dostupná v repozitáři.

Macky