internet, wifi

  1. nainstaloval jsem si pred nedavnem fc5 vse funguje zatim vporadku akorat se mi zda ze pri brouzdani na netu pres ff je net trochu linej. Kdyz se hodim do winu tak to jede rychle ale v fc5 je to strasne pomale. Prosim porad te mi kde muze byt problem.

  2. instaluju wifi kartu a pri zadani prikazu se mi zorbrazi hlaska ze:

[root@localhost ~]# iwlist ath0 scan
Warning: Driver for device ath0 has been compiled with version 20
of Wireless Extension, while this program supports up to version 19.
Some things may be broken…

je to problem nebo mi to nebude vadit, ma prace smeruje ke zdarnemu rozbehnuti programu aricrack

Nevim, jestli to je nebo neni problem, ale taky mi to hlasi (wifi bezi pres ndiswrapper). A jelikoz s tim ziju uz skoro pul roku a zadny problemy jsem nezaznamenal, predpokladam, ze to tak moc nevadi. Ale odpoved nekoho, kdo tomu rozumi, by me taky zajimala…

Me by zase zajimala odpoved na toho ff…

ad 1. Nojo, jenze co to je “pomaly”? A dela to jen firefox, nebo i seamonkey, epiphany, konqueror? Je problem v sitovem pripojeni, nebo v renderovani stranek?

ad 2. problem to vicemene zadny neni, muzete to ignorovat.

ad aircrack - doufam ze nepatrite mezi script kiddies a hodlate tento program pouzivat skutecne pouze pro studijni ucely.

ad aircrack - ano chci pouzit program pouze pro studijni ucel. Delam bakalarku na tema Zabezpeceni WiFi siti a tohle je jeji soucasti.

ad 1. jiny prohlizec jsem netestoval ale problem s pripojenim urcite neni. Pomale znamena ze stranky se nacitaji tak o polovinu vice casu nez na winech. Kazdopadne otestuji jestli to je rendrovani nebo opravdu siti/prohlizecem.

predem Vsem dekuji …