InstallFest 2012

Nazdar vespolek,
nechystá se někdo na letošní InstallFest (3.-4. března)? Budeme tam mít přednášku o Fedoře (půlka o komunitě a o tom, jak se zapojit, a půlka o Fedoře na ARMu) a workshop, který bude install festem v pravém slova smyslu, protože se tam bude instalovat Fedora na různá zařízení s ARMem.

Budeme tam minimálně tři redhaťáci, dovezeme nějaké DVD, samolepky atd. Vzhledem k tomu, že LinuxExpo bylo zrušené, zůstal InstallFest jedinou větší linuxovou akcí v Praze. Co takhle udělat menší sraz komunity Fedory? Zastavte se na kus řeči, rádi vás uvidíme.

Tak já hlásím že na InstallFestu budu. Ale ještě nevím jak dlouho tam budu, takže účast na “kus řeči” slíbit nemůžu :slight_smile: Záleží kdy by jsi chtěl (hodinu,den)?

Já tam asi dorazím s Pavlem Tišnovským v sobotu kolem 11. Budu se pohybovat kolem celý den včetně té večerní akce v místní hospodě. V neděli pak máme ve 14:00 přednášku a potom workshop. Po tom workshopu asi už povalíme domů. Poznáš nás podle červených klobouků :slight_smile:

Už se to blíží :slight_smile: To nikdo odsuď tam nebude ? :slight_smile: Možná nakonec všechny samolepky poberu já :smiley: