instalace jádra PAE

Zdravím,
Dnes jsem nainstaloval F13,moc mě tato distribuce zaujala (už jsem na fóru psal že jsem přešel z Debianu 5). Dneska se tedy učím běhat v tomto systému. Ale k věci, zrovna instaluji aktualizace (čerstvě) co mi nabídl systém. Po instalaci jsem zjistil že mám jádro 2.6.33.3-85.f13.i686 (instaloval jsem 32bit) -> jenže v systému mám 4GB Ram, někde jsem četl že fedora jako výchozí instaluje jádro PAE, to se mi ovšem nenainstalovalo, tak bych se chtěl zeptat jek jej nainstaluju (trochu podrobnější návod by byl super) když mi jej aktualizace nenabídly (což asi nebude problém aktualizací) a zavedu systém s novým jádrem “už” PAE, abych nezdevastoval systém.

CPU=@3.3Ghz intel
GPU=nvidia 8600GT
RAM=4GB

Dík za každou radu

Pokuď máš grep pae /proc/cpuinfo tak by mělo stačit yum install kernel-PAE a nastavit DEFAULTKERNEL=kernel-PAE v /etc/sysconfig/kernel

Dík za radu.
Fedoru si zamilovávám čím dál tím víc, vše fachčí bez problému (alespoň jsem na žádný nenarazil). Taky jsem určitě byl zhýčkaný debiánovskýma systémama typu u*buntu, od ktérého jsem vždycky po po několika dnech či týdnech utekl. A podpora fóra je taky skvělá.