include/linux/version.h

Ahoj,

nevite kde sehnat tyto soubory?mam kernel 2.6.22.1-41.fc7-i686

diky

kernel-headers

Vzhledem k tomu, ze kernel-headers se instaluje standardne (aspon myslim) bude to v tomto pripade spis obsah baliku kernel-devel.

je to kvuli vmware serveru,kterej rve,ze to tam nema,ale stejne mam moc novy jadro na ten vmware server,takze mam smulu a kompilovat cely jadro se mi fakt nechce,takze pockam,diky za rady.

Osobne to nepouzivam, ale jesli sem to dobre pochopil reseni vsech techto problemu se jmenuje any-to-any vmware update nebo tak nejak.

jo to je pravde,jenze to facha jenom na kernelu 2.6.21 a ja mam 2.6.22 a na tom to nejede.a kompilovat starsi kernel se mi fakt nechce.pockam si tedka mi ma prijit novej linux pc.

A tohle pro změnu pravda není. Kdyby jsi hledal, našel by jsi patch, který rozběhne produkty vmware na kernelu 2.6.22. Krom toho, je to už pár dní, co je uvolněná verze vmware-any-any-update112, která rovněž upravuje moduly produktů vmware tak, aby běžely i na zmiňovaném kernelu.

mas pls odkaz?ja sem vcera mazal historii a nepamatuju si stranku s tim any update.diky

Už je dokonce v 113. Zde: http://knihovny.cvut.cz/ftp/pub/vmware. Stačí jen někam rozbalit a s právy roota pustit runme.pl.

Jo ale to kdyz udelam tak se mi to stejne sekne na tech vmmon.

gcc: error trying to exec ‘cc1plus’: execvp: No such file or directory
make[2]: *** [/tmp/vmware-config6/vmmon-only/common/task.o] Error 1
make[1]: *** [module/tmp/vmware-config6/vmmon-only] Error 2
make[1]: Leaving directory /usr/src/kernels/2.6.22.1-41.fc7-i686' make: *** [vmmon.ko] Error 2 make: Leaving directory/tmp/vmware-config6/vmmon-only’
Unable to build the vmmon module.

a tady to konci…

Podle me staci doinstalovat compat-gcc-34-c++.
Chvilka hledani na netu…