Import emailu na IMAP server

Zdravím, potreboval bych poradit s následující situací. Rozchodil jsem IMAP server dovecot,exim a squeremail. Príjem a odesílání nové posty funguje jak má, ale potřeboval bych z windows stanic naimportovat emaily, které mají uzivatelé v thunderbirdu tak aby meli prístup ke vsem svým emailum (ty pak jiz dále nebudou pouzívat). Netusíte nekdo jak na to? Díky za rady. R

Nikdy jsem tohle neresil, ale asi nebudete prvni takze bych zkusil google a nejakou konferu postovnich adminu, protoze tohle neni fedora specificky problem.

V zavislosti na tom jaky format ulozeni mailu na serveru jste zvolil (maildir, mbox) bych jako jednu moznost bych videl proste maily z TB exportovat do mboxu a ten nakopirovat na server. Berte to jen jako obecne nakopnuti, nikoli presnou radu (napr. nevim zda TB umi export do mboxu).

Omlouvám se tedy za nevhodný dotaz. Jen pro úplnost - stací si v TB pridat ten IMAP úcet a mysí to klasicky pretáhnout. Pripadám si jako …, problém jsem mel v tom, ze TB na kterem jsem to ukousel byl nejaké starsí verzea tam mi to neslo. Ted jsem to zkousel z jiných compu a tam to normálne funguje.