GStreamer zásuvný modul

Ve Fedoře 18 při startu Parole mi hlásí “GStreamer backend error - Vaší instalaci systému GStreamer schází zásuvný modul”.
Přidal jsem multimediální kodeky pro F18 dle článku na stránce fedora.cz.
Prosím o radu co přesně ještě doinstalovat - nemohu to v Yumexu najít, nevím přesně co hledat.
Děkuji

Možná pomůže článek od Jirky: http://fedora.cz/pridani-multimedialnich-kodeku-ve-fedore-18/

To je asi ten, podle kterého fese píše, že to dělal :o)

Můžeš ještě zkusit nainstalovat vše, co začíná gstreamer-plugins, respektive gstreamer1-plugins (a vynechat balíčky končící -devel nebo -docs).

Mimochodem, máš přidaný rpmfusion repositář?

Aha, sorry. Nevšiml jsem si :slight_smile:

děkuji, šel jsem podle "nainstalovat vše, co začíná gstreamer-plugins, respektive gstreamer1-plugins (a vynechat ibalíčky končící -devel nebo -docs). " - instaloval jsem gstreamer-plugins i gstreamer1-plugins

Funguje bez problémů, ve F17 jsem toto zřejmě řešil pres Easy Life (zatím to nejde stáhnout pro F18).

Dík a vyřešeno

V poznámce na konci toho článku je uvedené, že postup platí pouze pro aplikace, které používají nový GStreamer. Parole podle všeho používá ještě starý GStreamer, kde stačí postup z F17, který je uvedený v uživatelské příručce, tedy instalace balíčků bez té “1” za gstreamer.