GRUB - vůbec se nespustí

Potřeboval bych help s zavaděčem Grub. Mám NB a dva disky. C - sys Win XP a disk D rozdělen na část 60GB s ntfs pro windows a část ext3 pro linux (abych se taky něco naučil :-)). Když nainstaluji fedoru, není nejspíš nainstalován Grub a tak se startují windows a linux nikde. Zkoušel jem také linux rescue, ale při všech možných kombinacích nastavení stále nic (a to zaškrtávám nainstalovat grub na MBR, nebo tak). Někdy mi také instalátor napíše - nebyl nalezen balíček s jádrem nebo podobně. Neznáte nějáký způsob jak Grub nainstalovat tak aby to jelo? Předem díky za radu.

Jak preinstalovat GRUB je tu popsano mockrat a je snad i v prirucce. Musite vam ovsem zachranny mod nalezt existujici instalaci Fedory. Takze co presne delate pri startu do zachranneho modu a co vam to vypise a kdy?

ja osobne bych do MBR radsi nic nezapisoval a pouzil spise dualboot, coz je asi toto: grub si nainstalujes do partition kde mas linux a v MBR ponechaz zavadec win. skopirujes zaznam z oblasti boot do souboru napr. bootsect.lin a ten pak umistis na disk C. pak ve win zmenis boot.ini a do nej vlozis odkaz na bootsect.lin a melo by to fungovat, pri startu PC nabehne zavadec win, vyberes linux a spusti se grub. zda se mi to bezpecnejsi nez prapisovat MBR. myslim ze na abclinuxu.cz jsem videl podrobny navod jak na to.