Google maps a streetview

Uz nejakou dobu mi ve FF (aktualne 31) blbne vyhledavani a zobrazovani map z maps.google.com, street view bud nefunguje vubec, objevi se jen cerna obrazovka, nebo po par otocenich proste prestane odpovidat.

V cem problem presne je nevim - evidentne je to od doby kdy google zmenil rozhrani map a u streetview presel z flashe na html5/webgl. Jeho mapy jsou pro me proste nepouzitelne, pomale, nespolehlive.

Dnes jsem ale nasel aspon docasne reseni, staci pouzit adresu http://www.google.com/maps?output=classic coz je puvodni rozhrani map, ktere mi funguje naprosto perfektne a rychle.

No, jestli to souvisí s tímhle bugem


tak se zdá, že řešení by mohlo být na obzoru…

Podle nazvu chyby bych to teda nenasel…:slight_smile: Uvidime, diky.

jak to tam řeší tak to vypadá být na větší problém na fix.

Mě to na PC s F18 dělá taky (běs!!! grr), ovšem dnes plocha zbělá a nikoli jako minulý týden, kdy zčernala. Na NB s Mageiou2 v pohodě a pracuje násobně svižně. OT - Nezdá se, že by to tedy bylo vinou mé lenivosti upgradovat.

Pouzij classic verzi s flashem misto mathGL nebo jak se to jmenuje a mas pokoj, je to nasobne sviznejsi. :slight_smile:

Promiň, nejsem sice v Linuxu, ale dělá mi to to samé. Mám W7. Jak to udělat podle Tvé rady? (použití clasic verze) Pokud by to nešlo, co místo Google maps?
Dík

tyo, windows, to sem ani nelez. Tady jsou jen prudérní uhrovití maldíci :slight_smile: Ale že ses tak pěkně přiznal, tak starší verze google map je na https://maps.google.com/maps?output=classic&dg=opt

A info k tomu: https://support.google.com/maps/answer/3045828?hl=en

Proč Google.maps+Street view s FF a ne s Google Chrome?

Ne kazdy musi mit i prohlizec svych dat od google.

Já osobně bych řekla, že od pana G docela stačí, že mi lustruje telesmartphone…