Fedora na více akcích (návrh)

Měl bych tu jeden návrh na lepší prosazení Fedory k dalším uživatelům.
Jednalo by se o stánek Fedory na festivalu Kolem Světa v Praze 16. a 17. 11. 2013 (http://kolemsveta.cz/).
Mohl bych totiž zajistit aby tam Fedora mohla být a já bych tam samozřejmě oba dva dny byl.

Šlo by to oficiálně zařídit ze strany Fedory (konání akce)?
Měl by o to někdo z vás zájem?

Ze strany Fedory není potřeba nic oficiálně zařizovat. Každý se může sebrat a prostě jít Fedoru propagovat. Myslím, že propagace mimo linuxové akce se hodí, ač Kolem světa už je tedy tématicky hodně daleko, ale pokud by s tím organizátoři souhlasili, tak proč ne?

Já se bohužel osobně zúčastnit nemůžu. Od 12. do 30.11. jsem v zahraničí.

Jde asi spis o to, zda mu muzete poskytnout nejake materialy - plakat, DVD… tematicky je to ovsem vskutku zajimave. Jeste tak bych tam cekal to Ubuntu :).

Materiály poskytnout každopádně můžeme.

No pokud by jsi to chtěl vážně uskutečnit, tak bych ti možná přišel pomoct (je to zase nějaký ten měsíc dopředu :-D). Ale snažil bych se přijít. Dále bych mohl přivést (pokud Jirka poskytne) materiály z Brna. Jezdívám často do Ostravy autem. Takže bych to mohl přivést do Prahy a zpět. Tolik k mé podpoře co bych mohl nabídnout/poskytnout.
Otázkou je zda je to vhodné na takovou výstavu dát stánek Fedory. Ale možná proč ne? :smiley:

Jo uskutečnit to vážně chci, už se dokonce pracuje na domluvě s hlavním organizátorem festivalu Kolem světa. To by bylo fajn kdybys přišel a ještě víc samozřejmě kdybys zajistil ten převoz.

Jistě že proč ne, tak počítače lidi používaj všude… :smiley:

Dandim: napiš mi prosím něco na ten mail, ať ti taky můžu psát zpátky, díky.

Tak mám tady zjištěné info:
Fedora na Kolem světa být tedy určitě může (minimálně bude dostupná 1/3 stolu).
Na vlastní stánek Fedory by prý bylo nutno zaplatit hlavnímu organizátorovi cca 10 000 CZK (prý toto je základ, pak se dá smlouvat, ještě se to budu snažit dohodnout lépe).

Ta 1/3 stolu by byla zdarma.

Takže bych řekl, že by se tato akce už mohla i zapsat do plánů akcí s Fedorou :slight_smile:

No, 10 tisíc by byl docela dealbreaker. Přece jen jsme komunitní projekt. Na takové věci peníze nemáme. Nevím o jediné akci na světě, kde musíme platit za stánek. Ani na LinuxConech, kde se jinak platí vstupné 12 tisíc Kč.

Takže zapsáno v kalendáři.
@Sešíváný: Jinak k těm materiálům. Co vše budeme mít od tebe? Jen DVD?
Koukám do kalendáře a ideální by bylo (pokud poskytneš) ty materiály předat na linuxaltu. A vrátil bych je až v dalším týdnu (cca 20.-24.11.). Vím že je to předčasné, ale toť má představa :wink:

No, nevím, jestli DVD budou. Už jich mám opravdu málo a je před námi ještě několik akcí. Můžu dodat to, co bylo na LinuxDays - odznáčky, samolepky. I ten stodolarový notebook bych mohl půjčit, pokud byste chtěli. To by mohl být docela tahák.

super. diky za info. aspon mam predstavu :wink:
Mozna by to chtelo i nejaky ubrus ci plakat.
s tim notebooken nevim. jedine se dohodnout s lenovomattem zda by jsme si to pujcili :slight_smile:

No tak kdyžtak bych tam dodal i ty moje F19 live DVD co jsem dostal jako zbylé po LinuxDays (cca 20 ks). Muselo by se asi stejnak s nimi šetřit (ve většině případů bych viděl odkázat zájemce na fedoraproject.org k vlastnímu stažení…).

Ten 100 US$ notebook spíše nechci, ale je mi to jedno.

Jinak díky.