fedora.cz - rubrika o nové verzi fedory

Zdravím! Chtěl bych se optat zda by nebylo možné vytvořit rubriku na webu fedory kde by byly příspěvky ohledně nadcházejících nových verzí. Mezi novinkami se to posléze ztratí, takto by to bylo na jednom místě a trvale viditelné.

Zdraví li737

Edit popř. Odkaz na články o nějaké nové technologii která by měla být v následující nové verzi. (Např. Btrfs, freeIPA, toto není úplně nové)

Články, které se týkají nových verzí Fedory jsou označené štítkem dané verze, např. Fedora 17 nebo Fedora 18:
http://fedora.cz/stitek/fedora-17/
http://fedora.cz/stitek/fedora-18/

Takto si člověk může vylistovat všechny články týkající se nových verzí. O speciální rubrice jsme dosud neuvažovali, protože články o novinkách v budoucích vydáních Fedory nevycházejí nijak pravidelně. Vlastně to v poslední době byly jen mé články o plánových věcech v GNOME.

chápu, bohužel osobně jsem nevěnoval pozornost dotyčným štítkům (nejsou nijak výrazné, vždy upoutá nadpis nad nimi), považoval jsem je jen za jakési tagy na způsob klíčových slov v hlavičce html stránky. Ale i tak pokud nebude na hl. stránce zobrazený nějaký článek z dané oblasti tak nevím jak se k článkům konkrétně dostat, nemluvě o tom když bych nějaký nový prošvihl a on zmizel za novějšími. Alespon kdyby byl někde na hl. stránce odkaz štítky. Např. na abclinuxu je dole veliký banner ohledně btrfs (samozřejmě to je patrně obecně výjimka, ale zafungovalo to a o to víc se těším na novou fedoru, kde jak jsem někde zaregistroval má být tento systém defaultní), jinak ale jsem na novinky v nadcházející verzi příliš nenarazil a naopak jsem je byl nucen hledat. Každopádně za Vaše články děkuji a těším se neskromně na další dá-li vám čas a možnosti.

zdraví 737