fedora 8 - problem s compiz fusion

Dobrý den,
mám problém s rozjetím compiz fusion na svém notebooku. naistaloval sem si ho podle návodu v příručce a jel normálně, ale pak sem nainstalval ještě ovladač na grafickou kartu (ati x700) a compiz-manager se nechce rozběhnout (2x přeblikne rychle za sebou obrazovka = compiz naskoci a hned zase spadne) . zbytek systému bezproblému funguje a 3D akcelerace také. mohl by mi někdo poradit jak opět rozjet ten compiz?
Děkuji

S ovladacem fglrx od ATI/AMD to jeste stale nefunguje.

potvrzuji. Jak komu, ale mě a spoustě dalších lidí nefunguje…

tak se musím opravit. S fGLRX AIGLX jde tudíž i compiz fusion, sice s mizerným výkonem ale jde. Musí se provést downgrade Xorg na xorg-x11-server-Xorg-1.3.0.0-9 , ale jak říkám výkon je mizernej, takže čekat asi na nový drivery, mimoto s FGLRX mi nechodí suspend ani hibernace … Jo a nefunguje pod ním video a problikává v opengl aplikacích, za všechno děkujeme ATI :slight_smile: :smiley:

a nejdou nejak ty ovladace na atinu nejak odendat a vratit tam to puvdni pls? ja uz to mam nastaveny a nechce se mi to reinstalovat :frowning:

Odinstalujte kmod-fglrx a xorg-nevimco-fglrx a vrati se vam tam radeon.

Pridávam svoje postrehy aj z tejto oblati aj ked gpu-čko som si vybral nvidiu z dovodu kvalitnejšej podpory opengl…mimochodom drivery už vyšli na livna pre x32 aj pre x64 platformu takže kludne tam mrkniťe a dajte vedieť :slight_smile: vela zdaru!