fedora 8 i386

Ahoj všem, mám následující problém s přeinstalováním fedory core 6 na Fedoru 8. Stál jsem si instalační dvd fedory 8 vypálil nabootoval, a začal s instalací v grafickém režimu. Problém je v tom že se mi instalace zasekla hned na začátku jako poslední příkaz na obrazovce byl
running /sbin/loader
(nenaběhla ani volba kontrola integrity instalačního DVD).
Zkoušel jsem pustit i instalaci v textovém režimu, ale skončilo to stejným výsledkem. Chyba ve vypálení také není vypalil sem DVD 2x.

Nevíte v čem by mohl být problém?
Není potřeba před instalací odebrat oddíly linuxu?

Předem děkuji za každou radu.

Nevím, jestli to může být také Váš případ, ale mě osobně se stalo následující. Na svém počítači mám klasickou DVD-ROM mechaniku a DVD-RW mechaniku. Stáhl jsem instalační DVD, vypálil jsem ho na DVD-RW. Po té jsem chtěl provést instalaci z DVD-ROM, avšak instalace skončila velice záhy po té, co začala. O instalaci jsem se pokoušel opakovaně. Instalace z DVD-RW však proběhla bez problémů hned napoprvé. Podotýkám, že DVD-ROM čte jinak všechno bez problémů…

Macky

Ja to nainstaloval jak na klasicke DVD-R tak na DVD-RW zkousel jsem to na dvou mechanikach DVD-ROM i DVD-RW ale bohuzel pro me nic:(

Zkuste tohle popř. se podívejte na Google. Víc Vám bohužel nejsem schopen poradit…

Macky

Macky moc děkuji podle toho odkazu mi to funguje.