Fedora 7 a VLC media player 0.8.6b

Ahoj na cistou fedoru jsem nainstaloval VLC jde spustit ale nezobrazi se me korektne. Jde o hlasitost. Proste to tam chybi a jakoby se to prekryva necim. Prosim muzete to vyzkouset jak vam to funguje? Zkousel jsem starsi verzi co fungovala F6 ale nesla spustit. Poradite nekdo prosim?
staci yum install vlc

• dalsi problem nainstaloval jsem kodeky podle navodu a nic totem pise
    The playback of this movie requires the following decoders which are not installed:

Windows Media Video 9 decoder
Windows Media Audio 8 decoder

a Vlc kdyz chci prehrat film tak se spusti a zase ukoci.
jediny co me jde jsou Mp3 a to diky VLC

Ja se na to … sem uz v koncich
zlata Fedora 6

Prosim poradite?

Diky by Hypnos

Nic to sice nevyřeší, ale mám stejný problém. Jen jsem F7 instaloval na jiný stroj, takže FC6 mi stále jede. :-))

Ahoj, co se týče toho zobrazení… NASTAVENÍ>ROZHRANÍ>MAIN INTERFACES tam u položky Interface module namísto “default” vyber “skinovatelné rozhraní” a dej uložit… Restartuj vlc, pak se mně to zobrazuje korektně + je to mnohem hezčí, popř. můžeš z jejich stránek stáhnout další skiny.

Já *.wma nemám, ale např. *.mov přehraju pomocí vlc (ani jsem neinstaloval žádné kodeky navíc), sice se taky vlc zpočátku asi 2krát zavřel, ale na 3. pokus mi *.mov přehrál dobře, a od té doby s tím nejsou problémy. Jak jsi na tom s *.mov??

Tak teď jsem vyštrachal jedno *.wmv (název kodeku: windows media video V7), též mi to vlc přehraje bezproblému…

No a našel jsem i *.wma (název kodeku: windows media audio 9.1)… moc hezká písnička, ale k věci… vlc to v pohodě přehrál.

No prave ze me to neprehraje nic krome MP3. Prave ze VLC je vybornej program (obsahuje uz kodeky v sobe). Problemy mam i Mplayerem a totemem taky nic neprehraji.
Kdyby nekdo vedel jak na to tak bych by to uvital.

Diky by Hypnos