Fedora 7 64bit, Wi-FI nejde na NB ASUS

hodil jsem na NB ASUS A6M Q015 Fedoru 7_64, bohuzel nejde bezdratova sitovka. Nerozpoznal bezdratovou sitovku. pokud se snazim ji tam pridat pres Nastaveni site, tak ji nemohu ani najit v seznamu sitovek. Jak mam vubec postupovat? neboli, potrebuji navod pro lamy.

snazil jsem se nainstalovat balicek do fedory 7 64 bit, tohle jsem zadal: rpm -ivh ndiswrapper-1.46-1.lvn7.x86_64.rpm

a tohle mi to vyhodilo: warning: ndiswrapper-1.46-1.lvn7.x86_64.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID a109b1ec error: Failed dependencies: ndiswrapper-kmod >= 1.46 is needed by ndiswrapper-1.46-1.lvn7.x86_64

pak jsem zkusil:
rpm -ivh kmod-ndiswrapper-1.46-1.2.6.22.1_41.fc7.x86_64.rpm (pouzil jsem 4verze)

pak jsem zopakoval predchozi kroky a nic, byl by nekdo schopny napsat kompletni postup?

NB: ASUS A6M Q015 sitovka: Broadcom 802.11g Wireless Network Adapter

Kompletnimu postupu budes muset venovat trochu snahy a pochopit jeho jine principy nez jak je tomu z windows.
Tzn. napr: Proc nenainstalujes ndiswrapper pres yum? (Potrebujes wifi abys mohl na net?)
Proc instalujes kmod-ndiswrapper kdyz zavislost je na ndiswrapper-kmod? Proc jedno stahujes z repozitare livna a druhe z repozitare fedora? Vis co to je ndiswrapper a ze k nemu potrebujes jeste windows ovladac?

“Broadcom 802.11g Wireless Network Adapter”: Toto oznaceni je obchodni oznaceni sitovky a je uplne k nicemu. Nas i tebe zajima jeji skutecna podstata kterou ti linux rekne prikazem lspci. Z toho pak zjistis jaky ovladac bude potrebovat ndiswrapper.

bezdrat potrebuji abych se mohl pripojit k wifi.
vim ze potrebuji ovladac, jiz jsem si jeden stahl.

jadro: 2.6.21-1.3194.fc7
sitovka: BCM4318

pomuzes mi? rad bych kdyby nekdo napsal postup krok po kroku, az budu mit net na fc, zacnu se ucit z netu.

Navod jak zprovoznit sit s touto sitovkou je jiz dlouho v sekci Uzivatelske navody tohoto fora:
http://forum.fedora.cz/read.php?2,5154

Funguje i bez ndiswrapperu, jen je potreba ziskat z ovladace firmware.