Fedora 20 - Problém s bootováním

Zdravím,
mám takový problém… Mám notebook Lenovo ThinkPad Edge E535, nainstaloval jsem si na něj Fedoru 20. Zavřel jsem víko notebooku tedy se notebook přepnu do režimu spánku. Po probuzení se mi na displayi zobrazili různě vodorovné čáry v barvách pozadí a textu. Notebook jsem vypnul napevno a po spuštění se bootování zastavilo při logu fedory. Ještě přitom se ztmavil display a na nic nereagoval, pouze na napájecí tlačítko, kdy logo probliklo, zhaslo, napsalo to Powering off a notebook se vypl. Nevíte čím to mohlo být zapříčiněný a jak tento problém vyřešit? Děkuji za všechny tipy.

V prvni rade musis zmacknout hned na zacatku Esc klavesu aby se ti zobrazili zpravy o startu OS, pak je zahodno zkusit nastartovat pouze do textoveho rozhrani a zkusit pustit “startx” pripadne se podivat do logu co se asi tak deje. Na zaklade priznaku, ktere pises je tezko rict, co se stalo. Osobne typuji nasledujici - behem zapnuteho notebooku jsi udelal aktualizace/nainstaloval jiny ovladac grafiky, nasledne se notebook kuli ovladaci neprobral ze suspendu a po resetu uz grafika nenabehne.