Fedora 19 release party v Brně

Nejprve bych chtěl poděkovat za další release party v Brně, za hrneček s logem Fedory (p.Eischmann), ze kterého dnes piji již třetí kafe a za DVD, kterých jsem již dnes polovinu rozdal zájemcům v našíc luzích kolem Prostějova. Ale měl bych i pár kritických připomínek k vlastním přednáškám. Jakožto obyčejného uživatele mě zajímaly dvě věci, nový Gnome a KDE. Protože stále nevím, zda definitivně přejít na KDE, když Gnome se stále více ubírá směrem, který se mi moc nelíbí, starší člověk je přece jen již více konzervativní. I když na přednášce zmíněný Gnome Classic Mode ve Fedoře by mohl být řešením, prozatím střídám při přihlášení ty dva zmíněné :-). Zde mi ale vadilo, že pro hluk z vedlejší části, nebylo zejména přednášce ke KDE moc rozumět. Vadí mi neúcta těch účastníků, kteří tam vedli živé rozpravy v průběhu přednášky, jak vůči těm, které přednáška zajímá, tak zejména vůči přednášejícímu a ne každý je schopný je hlasově převýšit jako p. Eischmann v prezentaci Gnome. Takže bych poprosil pro příště, zda by nebylo možné je “vyhodit” na terasu? Chápu jejich radost z toho, že se opět vidí, když se nemají možnost sejít během dne, ale na terase by se jim ta radost možná projevovala lépe :-).V každém případě se budu těšit na další release party. Díky.