Fedora 16, Gnome 3 a 2 monitory

Zdravim, povedla se mi divna vec, nad kterou jen kroutim hlavou a nedari se mi to opravit. Na notebooku ThinkPad X41 mam nainstalovanou Fedoru 16, Gnome 3. Chtel jsem zkusit jak nove Gnome vypada na dvou monitorech. Pripojil jsem tedy kabel externiho monitoru, chvili to neco delalo, pak gnome nahlasilo ze se neco pokazilo a padlo. Ted mi nejde se vubec prihlasit, protoze po prihlaseni gnome padne. Ostatni uzivatele se prihlasi normalne, vse OK. Kdyz pri prihlasovani zkusim volbu sezeni “gnome”, misto “gnome with compiz” padne to stejne. Poradi mi nekdo co s tim prosim? Dochazi mi napady, dekuji moc

Tak problem vyresen neni, pouze vim jak ho obejit. Okno “jejda, neco se pokazilo” jde zavrit alt+F4 a vse normalne funguje. Jeste nez jsem na to prisel, zkousel jsem mazat vsechny mozne konfiguraky z /home … nic, proste se mi to nepodarilo. A u ostatnich uzivatelu i u nove vytvoreneho zadny problem neni.

V tom pripade nemazes vsechny konfiguraky. Vlezl jsi i do adresaru ~/.* (maji na zacatku tecku, normalne nejsou videt).
Pokud by ani to nepomohlo, jako uzivatel se podivej do /var a /tmp jestli tam neni neco ulozeno.

No vzdyt, asi jsem to napsal blbe :slight_smile: Skryte soubory si v domovskem adresari samozrejmne zobrazit umim, opravdu uz nevim co by mi tam uniklo. Pravda je, ze jsem “mazal” jen konfiguraky, co meli datum zmeny v dobe kdy se mi to stalo a novejsi. Do /tmp jsem se dival taky, tam jsem ale narazil pouze na nejake ICEautority, taky bez vysledku. Do /var se kouknu.

Pokud si mazal jen podle data tak to bych na to nevsadil ani gresli. Proste presun jinam adresare jako .local .config .gconf* .gnome* atd.

Používáš SElinux ?

Zkus

vi /etc/selinux/config
SELINUX=enforcing změnit na permissive

Je to po migraci nebo čistá instalace ?