Fedora 16 - bootování z DVD

Ahoj, již delší dobu používám Fedoru, v současné době verzi 15, a musím říci, že jsem s ní spokojen. Pravidelně provádím upgrady na vyšší verze a doposud jsem neměl problém, až když jsem stáhnul a vypálil poslední verzi - Fedoru 16. odkaz: http://fedoraproject.org/cs/download-splash?file=http://download.fedoraproject.org/pub/fedora/linux/releases/16/Fedora/i386/iso/Fedora-16-i386-DVD.iso.
Jako vždy jsem si před vypálením zkontroloval hash SHA256, který byl v pořádku.
A teď k problému. Po vložení DVD do mechaniky a nastavení bootování z DVD se vypíše hláška Boot form CD…, zabliká mechanika a počítač začne bootovat z HDD bez jakékoli chybové hlášky.
Nemohu tedy nabootovat z DVD a provést upgrade. Setkal jste se někdo s tímto problém? Nevím jak bych měl upgradovat na verzi 16, s tím, že bych rád zachoval nainstalované balíčky a vůbec celé nastavení systému.
Ještě jsem si stáhnul, zkontroloval a vypálil instalační live médium, odkaz: http://fedoraproject.org/cs/download-splash?file=http://download.fedoraproject.org/pub/fedora/linux/releases/16/Live/i686/Fedora-16-i686-Live-Desktop.iso, a z něj nabootuji v pohodě, ale nenašel jsem u něj možnost upgradu, pouze instalaci.
Předem moc děkuji za rady.

No s problémem jsem se nesetkal, ale taky jsem už DVD Fedory hodně dlouho nestahoval. Pokud ti jde ovšem jen o upgrade, využij možností preupgrade http://fedoraproject.org/wiki/How_to_use_PreUpgrade

Mam stejny problem, jako uzivatel f106f na stolnim PC, kde F16 chci. Je to o to divnejsi, ze na NTB mi instalace nabehne bez problemu.

Asi to nebude náhoda. http://www.fedoraforum.org/forum/showthread.php?t=272294

Ahoj, tak jsem nakonec použil preupgrade a už mám aktualizovanou Fedoru 16. Díky všem za příspěvky a rady.
Rovněž mám stejnou zkušenost jako Mesiah, vyzkoušel jsem bootovací DVD na novějším PC a tam bootuje bez problémů.
Ještě bych se zde rád podělil o jednu zkušenost. Po aktualizaci na Fedoru 16 jsem se nemohl přihlásit do grafického prostředí Gnome.
Obsah souboru x.session-error po nezdařeném přihlášení se velmi podobal výpisu na http://www.spinics.net/linux/fedora/fedora-users/msg406574.html.
Řešení je popsáno zde: http://www.spinics.net/linux/fedora/fedora-users/msg406576.html na konci. Oprava tedy spočívá v relabelingu souborů.
Doufám, že pokud se někdo setká s podobným problémem, tak mu uvedený postup pomůže.
Ještě jednou všem moc děkuji.