Fedora 11: amarok-extras-nonfree amarok-visualisation

Zdravím,
na stránce http://wiki.fedora.cz/doku.php?id=navody:prirucka:nekomercni_aplikace_multimedia#audio_prehravace je uveden příkaz

yum -y install amarok amarok-extras-nonfree amarok-visualisation

pro instalaci Amaroku s podporou MP3 a vizualizací.

Repozitáře fedory ani rpmfusion už ale zřejmě neobsahují balíčky amarok-extras-nonfree a amarok-visualisation pro Fedoru 11. Namísto amarok-extras-nonfree mi funguje xine-lib-extras-nonfree (Amarok pak MP3 přehraje), ale náhradu za amarok-visualisation neznám (vizualizace nepoužívám).

Mohli byste prosím někdo, kdo vizualizace používáte a máte je zprovozněné, opravit ten příkaz v příručce?

Díky za všechny, kterým se to bude hodit, :slight_smile:
Martin

Podle toho co jsem nasel ja, by melo fungovat doinstalovat normalne gstreamer-plugins-ugly (to je univerzalni rada pro zprovozneni mp3) a amarok by mel s phonon-backed-gstreamer byt schopen prehravat mp3. Zrejme funguje i s xine…

Díky za ten xine-lib-extras-nonfree . Měl jsem problém s amaroKem, ale co jsem tohlne nainstalovatl, tak přehrává mp3 v pohodě. Předtím je nepřehrával vůbec a nešlo mi ani internetové rádio. Díky moc.

Zdar

mam problem s Amarokom ale ineho razu. Vsade mi ide zvuk len amarok sa tvari ze prehrava a nic.

Slimo

Odpoved neznam, ale amarok je KDE aplikace. Pouzivas ho v KDE nebo GNOME? Zkus pustit pavucontrol a podivej se jesli je amarok mezi aplikacemi, ktere neco prehravaji (zalozka playback) pripadne jesli tam nejde zvednou hlasitost.