FC5 - Integrovaná zvuková karta a výstup do sluchátek.

Mám notebook Asus A3500E s integrovanou zvuk. kartou od intelu a z neznámých důvodů mi nejede výstup do sluchátek. Do repráčků notebooku zvuk jde, ale jak strčím jack do konektoru sluchátek, neslyším nic. Nevím si s tím rady, už jsem zkoušel snad všechno :frowning:

Mám ASUSe A3H a taky mi to nešlo.Teď to mám nastavené přes ALSU.V možnostech Channel Mode : 6 ch .Repráčky ovládám přes FRONT když chci jen sluchátka tak dám FRONT umlčet a nastavim si Surround pro sluchátka,ale jde mi to do sdířky LINE-IN.

Díky, mohl bys to ale prosímtě popsat trochu blíž. ALSA kodek bych tu měl mít spolu s Mplayerem, který mi mimochodem stejně nechce přehrávat video, ale to nějak snad vyřeším kodekama. Jen nevím, kde se to co popisuješ nastavuje.
Díky.

Příspěvek byl upraven (26-05-06 08:22)

Buďto v terminálu alsamixer ,nebo v gnome pravý na repráček -> Nastavení -> vybrat zařízení HDA Intel (Alsa Mixer)já tam mám teď alsu kvuli skypu,možná to fachá i s ovladačem Realtek ALC880 (OSS Mixer)-to mám já nevím jestli máš stejný chip.6 Ch se zapíná v Ovládání hlasitosti -> Možnosti.

Díky moc, už mi to funguje. Teď už jen rozjet ten mplayer…