F9 - Problem s yum/rpm

Mám problém s instalací čehokoliv (asi problém s yum nebo rpm) Dojde to až do bodu, že se mě to zeptá, jestli chci instalaci vynutit, ale pak to vyhodí okno, že se to nepovedlo a tam je napsáno. : Chyba packageKitu a že mám poslat report o chybě na https://bugs.freedesktop.org a v detailu chyby to vyjelo tohle:

Error Type: <type ‘exceptions.UnicodeDecodeError’>
Error Value: ‘ascii’ codec can’t decode byte 0xc5 in position 62: ordinal not in range(128)
File : /usr/share/PackageKit/helpers/yum/install-files.py , line 20, in
backend.install_files(trusted, files_to_inst)
File : /usr/share/PackageKit/helpers/yum/yumBackend.py , line 1033, in install_files
self._runYumTransaction()
File : /usr/share/PackageKit/helpers/yum/yumBackend.py , line 1138, in _runYumTransaction
rpmDisplay=rpmDisplay)
File : /usr/lib/python2.5/site-packages/yum/init.py , line 3067, in processTransaction
self._doTransaction(callback,display=rpmDisplay)
File : /usr/lib/python2.5/site-packages/yum/init.py , line 3171, in _doTransaction
self.runTransaction( cb=cb )
File : /usr/lib/python2.5/site-packages/yum/init.py , line 785, in runTransaction
errors = self.ts.run(cb.callback, ‘’)
File : /usr/lib/python2.5/site-packages/yum/rpmtrans.py , line 333, in callback
self._instProgress( bytes, total, h )
File : /usr/lib/python2.5/site-packages/yum/rpmtrans.py , line 414, in _instProgress
self.complete_actions, self.total_actions)
File : /usr/share/PackageKit/helpers/yum/yumBackend.py , line 1711, in event
self._showName(self.info_actions[action])
File : /usr/share/PackageKit/helpers/yum/yumBackend.py , line 1704, in _showName
self.base.package(id,status,"")
File : /usr/share/PackageKit/helpers/yum/yumBackend.py , line 269, in package
PackageKitBaseBackend.package(self,id,status,summary)
File : /usr/lib/python2.5/site-packages/packagekit/backend.py , line 102, in package
print >> sys.stdout,“package\t$s\t$s\t$s” $ (status,id,summary)

Mám novy notebook HP s dvoujádrem kolem 1.6 GHz, 2GB pameti a neni tam nic jineho nez zminena fedora.

Zkus aktualizaci provest pres prikazovou radku (terminal) prikazem
yum update
pokud se jedna o puvodni neaktualizovanou instalaci Fedory je pravdepodobne ze chyba bude v aktualizacich jiz odstranena.