F12 zapomenutý /boot

Instaloval jsem Fedoru 12 na nový hdd. Zapomněl jsem si ale vytisknout návod a tak se stalo, že jsem k oddílům nepřipojil /boot. Swap, root i /home jsem připojil. Instalace proběhla bez jakéhokoli problému a systém normálně funguje.
Mám tento přehmat nějak napravovat? Nebo mohu ho vůbec napravit? A jestliže to ničemu nevadí, proč je v návodu vysloveně uvedeno vytvořte oddíl a připojte /boot?
Děkuji

Nevadi to nicemu. /boot sektor se pripojuje samostatne napriklad proto, ze kdyz by jsi mel vse na jednom disku tak se ti muze stat pri uplnem zaplneni disku, ze nenabootuje system a tak. Jedine co je treba je swap na samostatnem oddilu.
Ostatni je spis zvyku, dohody a tak.

I swap lze realizovat formou souboru. Pro F13 se diskutovalo zda /boot nezrusit, kazdopadne jeho absence v F12 neni nijak zavazna zavada. Oddeleni ruznych casti souboroveho systemu je reseni, ktere clovek oceni treba az casem - napr. oddeleny /home pri preinstalaci systemu, oddeleny /boot pokud mate vicero linuxovych distribuci, lze pouzit teoreticky jen jeden, /boot se delal zvlast i proto, aby byl na zacatku disku a aby na nem mohl byt nejaky jednoduchy souborovy system pro zavadec systemu grub atd…

Pokud by si to chtel napravit, tak to lze velice jednodusse, pokud tedy oddil na disku existuje, staci do nej prekopirovat obsah adresare /boot a tento pripojit pres nej.

napr.:

mkdir /mnt/boot
mount /dev/sdaX /mnt/boot
cp -a /boot /mnt/boot
umount /mnt/boot
mount /dev/sdaX /boot

uprav fstab tak, aby se /boot pripojoval.

Tot vse.

Děkuji velmi za odpovědi. Bohužel jsem oddíl ani nevytvořil, takže to bude muset počkat do další pořádné a úplné reinstalace.

Ne, kdyz ti to nabootuje, tak je vse v poradku, adr /boot ti dal do / … coz je OK, neni treba tvorit boot, kdyz BIOS ani grub s danym BIOSem nema problem s adresaci …
stejne jako nepotrebujes /boot, tak nepotrebujes ani /home ani /var … vse je jen kvuli tomu, aby se nezaplnil disk … ale kdyz je to domaci PC, pal to cert … usetris misto tim, ze to mas vse v / … coz je jediny svazek,ktery linux potrebuje ;-)))

jinak pokud mas elky disk, tak ti ext3/4 zere moc mista … tune2fs -r 200 /dev/sdxxx … zmensi rezervazi bloku z 5% na 200 bloku ;-))) … magic command df -h … a koukej kolik ti pribylo mista ;-)))