evolution - nelze přijmout a odeslat

ahoj, evolution nestahuje zprávy ani automaticky ani ručně, zprávy také neodesílá, hodí je do složky k odeslání a nic. Nelze odeslat ani přes ctrl+enter. Tlačítko odeslat/přijmout je zašedlé. F9 nereaguje. Dřív to jelo v poho, nic jsem neměnil. Je to rozbitý. Trošku mě tyhle mouchy, nejen v poštovním klientovi, začínají sr.t

Není Evolution jen v offline režimu? Dole vlejo je na to ikonka…

Jo jo je to tezky drobne chybky a nedodelanosti. Pokud muzu doporucit zkus nagrabovat video z kamery, upravit a udelat z nej dvd. Pravdepodobne zasedivis :))).

Jinak souhlasim s chrasty to by mohl by duvod spousta aplikaci je napojena na Network Manager takze pokud nastavis sit jinak nektere nativni gnome aplikace si budou myslet ze jsi offline.

Zeptám se na základě reakce Slůněte mimo hlavní téma. On je teď aktuálně problém s grabováním, editací videa a nebo s jeho uložením na DVD? Selhává Kino, Kdenlive, Avidemux, DeVeDe?
Pokud si pamatuji, tak byl před časem jen zmatek v ovladačích pro 1394. Ale i to se nakonec dalo snadno pořešit a zbytek krom grabování běžel bez problému.