Ekonomický informační systém Aladdin

Zdravím,
hodně dlouho se pokouším přejít z Windowsů na Fedoru, jediné co mi v tom brání je absence účetnictví pro Linux. Objevil jsem hodně zajímavý program Aladdin (www.aladdin.cz). Jde o plnohodnotný ekonomický systém. Pro menší agendy je zdrama, což mi jako fyzické osobě docela vyhovuje :-).
Pokouším se ho rozběhnout přes Wine, ale vše padá na spuštění SQL serveru, který tento program používá. Aladdin se dá také jednoduše spouštět vzdáleně na jiném serveru v síti i přes internet. Takže jsem to zkoušel všemi způsoby i s instalací na jiném PC s Windows, ale problém s SQL jsem prostě neobešel.
Dokázal by někdo zkušenější tento jinak super prográmek rozběhat v Linuxech?

Vim ze to asi neni reseni tveho problemu, ale tyhle reseni pres emulace nejsou nikdy moc dobra, zvlaste pro rekneme kritickou aplikaci. Zkus radsi http://www.winstrom.eu/produkty/10/stazeni/ resp. http://www.winstrom.eu/produkty/10/start/ treba ti bude vyhovovat.

Díky za odpověď. Díval jsem se, vím o něm už dýl, ale čistě z ekonomického hlediska by se mi vyplatilo kupovat licence Windows a používat levnější (nebo free) ekonomický systém. :frowning:
Hledám cestu dál… :slight_smile: