BOINC manager pada

Rozhodl jsem prejit na Fedoru i na desktopu. Bohuzel me ale cekalo nekolik neprijemnych prekvapeni, jejichz vysledkem je par bug reportu a taky prispevky tady na foru. Tento se tyka meho problemu s BOINC managerem. Nainstaloval jsem BOINC client i manager a dle pokynu na http://boinc.berkeley.edu/wiki/Installing_BOINC_on_Fedora ponastavoval vse potrebne. Bohuzel ale, jakmile spustim BOINC manager a chci se pripojit k nejakemu projektu, aplikace se ukonci bez jakekoliv odezvy (ABRT apod.). Bohuzel nevim, kde ziskat nejake detailnejsi informace o pricine chyby, poradi prosim nekdo? Spusteni z terminalu ani pomoci valgrindu nic neodhalilo… :frowning:
Nejzabavnejsi na tom vsem je, ze na notebooku, kde mam F12 uz od Alpha verze, vse funguje bez problemu. To se ale tyka i dalsich problemu, ktere jsem hodil sem na forum.

Vyreseno. Po delsi snaze se mi podarilo prijit na to, ze BOINC nema pripojeni na internet. Tento problem s BOINC ve Fedore je znamy, ale protoze mi vsechno ve F12 na notebooku funguje bez problemu, nenapadlo me, ze by to na desktopu mohlo byt jinak. Kazdopadne se alespon pokusim zjistit, komu nahlasit, ze se aplikace chova tak blbe, ze proste spadne bez jedineho slova.