Bluetooth

Ahoj no tak po delší době mám problém s, kterým si asi sám neporadím. Jendá se o Bluetooth, které umě jenom přijímá, ale jakékoliv nastavení programu nebo předvoleb tak nelze spustit a i když na to kliknu tak se nic nestane. Jendá se o program konkretně: Sdílení souborů přes Bluetooth 0.7.0 a je to ten standartní. Bohužel jsme nepřišel co s tím. Takže jeslti exituje nějaká alternativa, protože příjem funguje bez problému.

Muzete napsat co presne poustite (cestu v menu) a co presne nefunguje? Ja se priznam ze jsem to z popisu nepochopil.

No pustim si ten program, aby mi fungovalo sdileni mezi FS a N70 a jediné co se děje tak ten program dokaze prijimat ale nemuzu na nic kliknut udelat jakykoliv nastaveni o to jde.

Prosim napiste co je “ten program” - na co klikate v menu?

Aplikace > Systémové nástroje > Sdílení souboru přes Bluetooth.

a když chci odeslat nějaký soubor tak dam pravý tlačítko a odeslat a tam je nějaký OBEX a ten jenom blika ze hleda zarizeni ale tim to konci.

Hm, tak driv byval v menu jeste Bluetooth manager (gnome-bluetooth-manager) ale ten byl pri posledni aktualizaci odstranen. Sam nic modrozubeho nemam, takze to nemuzu nijak otestovat, ale podle me by se pri pripojeni nejakeho BT zarizeni melo neco objevit v nautilovi. Pak by snad mohlo stacit pretahnout pozadovany soubor na ikonu daneho zarizeni. Ale to je skutecne jen teorericky.