Bankovnictvi KB ve Firefoxu

Zdravim.

Takovy … drobny dotaz. Jsme klientem Komercni banky a pouzivame jeji aplikaci internetoveho bankovnictvi Mojebanka. Nekdy tusim od listopadu lze pouzivat i v Linuxu a “alternativnich” prohlizecich. Muj problem je v tom, ze mi Mojebanka ve FF hlasi ze nelze nalezt javu v prohlicezi. Pritom nainstalovana je, v Konqueru normalne aplikace Mojebanka jede, ve FF “Duka” rozhybu. Jen ta komercka :-! Nevite cim by to mohlo byt ?

V Konqueroru to jde? KB bankovnictvi nejde ve Fedore s IcedTea javou z distribuce (opensource java), ale s javou od sunu by jit melo… jen je trochu obtiznejsi ji nainstalovat a navod na KB je taky zmateny. Jinak se zkuste zeptat tez na http://forum.czilla.cz

take mam bankovnictvi od KB… na to aby jsi jej mohl vyuzivat, tzn. pripojit se do webove aplikace potrebujes javu od Sunu…

jeji instalace se resila pred casem na tomto foru, tady je link [ forum.fedora.cz ]
postup byl popsan v navodu, ktery byl zde v navodech, koukam, ze Macky uz prepsal navod a uvadi v nem jinou javu…
zkus postupovat podle navodu primo na strankach javy… pokud ti to nepojede, pokusim se udelat nejaky navod… :slight_smile:

OK. Dik.

Pamatuju si instalaci javy podle puvodniho navodu :slight_smile: Ale nenapadlo me, ze to budu muset delat znovu, kdyz uz to jde “zautomatizovat” :slight_smile:

Dik zkusim.

No, tak jsme zkousel, ale popravde… odmita mi to fungovat. Jeste jsme teda nedodal ze mam AMD64. Pokud postupuju podle navodu na java.com, tak se mi plugin ve firefoxu vubec nedari rozchodit. :frowning:

pokud jsi trochu zbehly v anglictine, zkus mrknout na tohle: [fedorasolved.org]

ja jsem si vcera poridil novy ntb, takze budu instalit Fedorku dneska behem dne, tim padem ten navod sam otestuju :slight_smile: dam pak vedet, jestli se na nej da spolehnout…

otestovano, navod na fedorasolved.org viz prispevek vyse funguje… :slight_smile: prave jsem si zaplatil ucet za telefon… :frowning: :smiley:

Jo, ale to je asi 32 bitovy system co ? Uz vidim, ze jsme se s 64b unahlil. Do ted jsem nemel problem, ale sleduju, ze Sun docela zaspali :frowning:

Edit: Tak nakonec to resim 32 bitovy FF ale docela me Sun zklamal.