Automatické aktualizace - xine

Dnes jsem stáhnul přes automatické aktualizace na FC6 nějaký modul pro XINE a od té doby mi nejdou spouštět mp3 a nefungují všechny hudební přehrávače, které neco z XINU používají. Dá se nějak systém navrátit do stavu před instalací této aktualizace?

Jak nefungují? Spadnou s chybovou hláškou nebo nepřehrávají mp3?

Nejede přehrávání zvuku ani videa.
Xine píše:

Pro práci s ‘file:/usr/share/xine/skins/xine-ui_logo.mpv’ není dostupný žádný
demultiplexní modul. To obvykle znamená, že nebyl rozpoznán formát souboru.

xine: nelze nalézt demultilexor pro >file:/usr/share/xine/skins/xine-ui_logo.mpv<
xine: nelze nalézt vstupní modul: modul pro vstup ze souboru.

Updatoval jsi xine ze stejného repozitáře jako to původní xine? Protože xine z fedora extras určitě mp3 přehrávat neumí. jestli to bylo z jiného repozitáře, musíš to zaktualizovat z něho.

Mám tu fedora-core.repo, fedora-extras.repo a fedora-updates.repo.
MP3 pouštím v Kaffeinu, kde mám nastaven přehrávací engine Kaffeine-Xine.
Momentálně žádné nové aktualizace nejsou k dispozici.

Podivejte se do /var/log/yum.log co se vam skutecne doinstalovalo, pripadne sem dejte vypis k prislusnemu datu.

Pokud mate pouze core, extras a updates nemuze vam mp3 fungovat, protoze fedora z licencnich duvodu mp3 standardne neumi. Pravdepodobne jste podle navodu v prirucce nainstaloval podporu mp3/xine z jineho repozitare - nejspis livna.org. Protoze v updates bude zrejme balik se stejnym jmenem ale bez podpory mp3 tak vam to po aktualizaci nefunguje.

Repozitář livna.org jsem tam opravdu neměl. Nyní jsem ho přidal, odebral xine včetně všech dpolňkových knihoven a nainstaloval vše znovu. A už to jede. Díky za rady.