ati radeon 1950 pro

koukám že na fedoře nerozjedu 3d akceleraci ostatně jako na ostatních linuxech.Tak mně napadlo proč se ten linux vůbec dělá když na tom 3d nejede taky sem si všimnul vašeho baneru když se na něj klikne tak to krásně popisujou 3d desktop (hihihh) to je apsolutně stupidní.
Takže abych to skrátil na linux by mi stačila s3 4mb to by myslím stačilo
a mojí grafiku nebudu ponižovat a urážet použitím nefunkčního os.
Windows není žádnej zázrak ale když to instaluju tak už dopředu vím že to budu moct používat narozdíl od li…
černá obrazovka celosvětová novinka v linuxu tenhle dialog miluju!
nad tím by se měli tvůrci zamyslet

Tvůrci na rozdíl od Vás umí číst a psát. Vy to neumíte tak je Vám těžko pomoci, protože kdyby jste to uměl tak nebudete psát takové hovadiny. Jinak http://wiki.fedora.cz/doku.php?id=navody:prirucka:obsah čtěte mladý muži v budoucnu se Vám to bude hodit.

číst umím a psát taky a dokonce v c++ takže mi tohle nevykládejte
tohle sem zkoušel to je ůplně k ničemu to co tam je problém neřeší tato grafika tam prostě nepojejde linux se používá v práci takže vím o co jde linux ovládám dobře tak se nedivte že píšu tohle tato grafika vlinuxu s 3d prostě nepojejde

Že něco používám ještě neznamená , že to ovládám. (hihihi) A že si ten ovladač nenapíšete ,když jste takový mistr.

mahoma: Tvé jednání vážně nechápu. Jsi si jistý, že jsi chtěl napsat sem do diskuse?

Pokud nechceš “ponižovat svoji grafiku použitím nefunkčního OS”, tak ten nefunkční OS prostě nepoužívej, nikdo ti ho přece necpe. Naopak. Tuhle kartu neznám, ale ATI zřejmě udělalo mizerné ovladače, svobodné taky nic moc, tak máš holt smůlu => musíš používat jiný OS.

Tak ho používej a své srdíčko si příště vylévej někde na svém blogu.

Ještě dodatek: Kdyby ses normálně zeptal, mohl by ses dočkat (kloudné) odpovědi, zvlášť pokud v ostatních distribucích jede karta normálně. Ovšem nevím co čekáš, když jenom prudíš…

A psát neumíš, protože v češtině se píší velká a malá písmena, čárky, tečky a odstavce. Evidentně ti dělá problém je na klávesnici najít.

v žádné distribuci sem jí nerozjel takže žádná odpověd neexistuje
linux vykopávka