Ati catalyst

Zdravim,
Chtel bych se zeptat, je zde nejaky (snadny/bezpecny) zpusob jak dostat ati catalyst ovladace do fedory 14? Vim ze na wiki je, ze momentalne nefunguji, ale stejne… Bohuzel s open ovladacema notebook hrozne topi a vydrz je temer polovicni, oproti proprietarnim ovladacum (doted jsem jel na ubuntu a vydrz 4 hodiny, na fedore 2) a hlavne teda nedosahuji takoveho vykonu…

Ahoj,
já na fedoře 14 catalysty používám a fungují spolehlivě, instalace je popsána dobře tady http://forums.fedoraforum.org/showthread.php?t=155503

Diky,
Jdu to vyzkouset, snad to vyjde. Pouzival jsem uz hodne navodu, bohuzel nikdy mi uz pak nenabehl system do grafickeho rezimu, ale tenhle jsem jeste nezkousel tak uvidim :)…

Tak jo diky :), povedlo se, notebook bezi, vydrz se zvedla zpet ke 4 hodinam (zatim jen podle ukazatele, teprv musim otestovat realnou), a vykon opet super :slight_smile: a hlavne tolik netopi a nehuci :)…
Diky moc :slight_smile:

Nomodeset nevim jestli je nutny, a taky nechapu proc podle toho navodu je potreba predelat initramfs ale budiz. V prirucce jsem odstranil poznamku o nefunknosti catalystu. U me ale catalysty zpubuji vic problemu nez uzitku - prehazeji mi disky (sda je najednou sde), v obraze mam artefakty apod. Faktem je, ze je to ale jediny ovladac se kterym se daji hrat hry.

Jasny no, ale nejde jen o hry, ta vydrz je pro me vice nez dulezita jelikoz jsem student a obcas musim vydrzet vice hodin na baterku. A bez catalystu to proste nejde…