ADOBE AIR

Nejak se me nedari (kvuli jedne hre BOTANICULA psaly ze jde na LINUXu tak jsem ji ve stanku koupil) nainstalovat ADOBE AIR.
Skousel jsem to podle tohoto navodu.

ale problem je zrejme v tomtobalicku " yum install -y rpm-devel.i686 " pac je naistalovala 64bitova verze a obe zaroven nejdou nainstallit.

Je nejaka moznost to zprovoznit na 64bitovem linuxu?

“ale problem je zrejme v tomto balicku”

jak jsi na to přišel? Máš nějakou chybovou hlášku, abychom nemuseli hádat? Instalace balíčku rpm-devel.i686 na 64bitovou Fedoru je běžně bez problémů.

Navic rpm-devel jsou hlavickove soubory jazyka C pro kompilaci. Nevim sice co ten .bin instalator adobe air dela, ale je to teda linuxova hra stejne jako hry v Adobe Flash. Navic este dalsi Adobe obluda jmenem AIR (flashove aplikace pro desktop).

tet jsem v praci tak hlasku neposlu ale vsechny ostatni soubory se naistalovaly v pohode jen tento"rpm-devel.i686" hlasi duplicitu a ja honasel nainstalovan ale v “rpm-devel.x64” verzy

jj vim ze ten AIR je neco jako FLASH co se nastesti nechytl ale kdys us sem to detem koupil chtel sem jim to i pustit…

Já s tím měl taky problém. Nakonec jsem někde na fóru našel, že je nutné použít AdobeAIR SDK, které se jen rozbaluje. Ten bin soubor tvrdil, že nemám práva instalovat i pod rootem. Zkus pročíst tohle vlákno na fóru autorů hry http://amanita-design.net/forum/index.php/topic,3763.0.html.

Taky jsem si to koupil v HumbleBundle akci.
Ale vzdal jsem to s “native” linux verzí a spouštím přes wine.
Nemusí se pak instalovat Air do Linuxu.